Тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до здійснення протиправної діяльності. В подальшому товар буде передано співробітникам ДФС.

Вночі, 12 серпня, в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2019», прикордонники Сумського загону, реалізовуючи отриману від оперативно-розшукових підрозділів інформацію, припинили дві спроби незаконного переміщення через кордон товарів народного споживання.

190815_kordon3

Так, в районі населеного пункту Славгород Краснопільського району прикордонний наряд виявив транспортний засіб «УАЗ». Він знаходився неподалік кордону. Під час його огляду було знайдено 172 ящики з косметикою виробництва РФ.

190815_kordon2

Вже незабаром, поблизу населеного пункту Грабовське, інший прикордонний наряд виявив на березі озера 14 мішків з автозапчастинами, також виробництва РФ. Їх правопорушники незаконно перемістили через кордон на територію України використовуючи надувний гумовий човен.

190815_kordon4

Наразі тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до здійснення протиправної діяльності. В подальшому товар буде передано співробітникам ДФС.

Джерело:
https://dpsu.gov.ua/ua/news/%20VIDEO%20-Na-Sumshchini-prikordonniki-pripinili
(ВІДЕО) На Сумщині прикордонники припинили дві спроби незаконного переміщення товарів з РФ
12/08/19 – 13:44