21 серпня у читальному залі КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» (Палац культури) відбувся тематичний захід присвячений Дню Незалежності України для наймолодшої аудиторії користувачів читального залу.

Екскурс під назвою «Цікаво про Україну» провели бібліотечні працівники читального залу Н. Дейнека та Т. Брахно. історичні постаті, національні особливості українських ремесел, свят, традицій та звичаїв і пов’язаних з ними символіки – з давніх часів до наших днів, все це стало темою заходу. Діти прийняли участь у вікторині на знання історії, географії, культури України.

2

А наглядовим доповненням до розповіді про народні ремесла стала етнічна виставка виробів народних ремесел, що відкрилася напередодні у читальному залі і буде діяти до 30 серпня. На ній представлені оригінальні старовинні речі з гончарства, різблярства, вишивки, бондарні вироби господарського ужитку, декоративний розпис виробів із дерева. А ще аутентичні кролевецькі рушники з приватної колекції Т.В.Овчаренко. Центральну частину експозиції складають чудові картини олією та пейзажі виконані технікою випилювання, що люб’язно були надані на виставку талановитим художником КЗ «Краснопільський Палац культури» Петром Павловичем Чабаном. Його роботи відомі далеко за межами Краснопілля. Вони прикрашають приватні колекції у Харкові, Києві та інших містах України. На нашій виставці можна придбати, або замовити картини, які стануть цінним подарунком для дорогих людей.

3

Працівники читального залу висловлюють вдячність Петру Чабану та Тетяні Овчаренко за надання допомоги  при оформленні етнічної виставки.

Завершуючи захід Наталія Дейнека звернулася до дітей : «Якщо ми хочемо зрозуміти світ і себе в ньому, ми повинні знати, як його розуміли до нас».

Т.О.Брахно,

Бібліотекар читального залу