Безвідповідальні батьки сподіваються, що розлучення – це кінцева зупинка, вихід на якій залишить позаду всі сімейні турботи. Пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, що був ініційований Мін’юстом, завдяки своїм санкціям став для неплатників аліментів постійним нагадуванням про наявність у них певного кола зобов’язань.

Безробіття та повна відсутність відповідальності мешканця Краснопільського району залишили трьох його синів без фінансової підтримки. Несплачені аліменти накопичили борг, якийзмусив державних виконавців застосувати до неплатника передбачені законодавством обмеження. Саме завдяки зверненому стягненню на кошти, які неплатник отримував за оренду земельної ділянки,булопогашеноблизько 9 тисяч гривень аліментів.

Дочка жителя Глухівського району тривалий час не отримувала від батька аліментів. Борг, який вже сягнув майже 8 тисяч гривень, постійно зростав, а відношення неплатника до виконання свого обов’язку залишалось незмінним. Допомогли неповнолітній Анастасії поновити свої економічні права фахівці юстиції Сумщини, які внесли батька до Єдиного реєстру боржників та наклали арешт на його майно і кошти. Зазнавши подібних обмежень, чоловік сплатив заборгованість у повному обсязі.

А на Білопільщині черезвідсутність у чоловіка стабільного заробітку, його донька була вимушена чекати перерахування коштів за оренду земельної ділянки.Отримані грошідопомогли правникам зменшити борг у понад 6 тисяч гривень.

Загалом, з початку року діти на Сумщині вже отримали 100 мільйонів гривень аліментних коштів.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14