Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

Самедотримання письмової форми трудового договору при працевлаштуванні дає працівнику можливість здійснювати захист своїх трудових прав в разі невиплати або затримки у виплаті заробітної плати, а також інши хпорушеннях трудового законодавства з боку роботодавця.

Що розуміється під нелегальним працевлаштуванням?

Нелегальним працевлаштуванням слід вважати наймання працівника на роботу без офіційного працевлаштування, тобто без укладання трудового договору.

Яка наступає відповідальність за використання найманої праці без укладення трудового договору?

Юридичні та фізичні особи – підприємці, яківикористовують найману працю, несуть відповідальність у разі:

-фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту);

-оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботиповний робочий час;

-виплати заробітної плати без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

У такому випадку на роботодавця накладається штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, а це на сьогодніскладає 125 190грн, за кожного працівника, щодо якого скоєн опорушення.

Також за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) встановлено адміністративну відповідальність, що тягне за собою накладення штрафу на посадових осібп і дприємств, установ і організаційне залежно від форми власності, фізичних осіб – підприємців, які використовують найману працю, від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доході вгромадян.

Крім того, за грубее порушеня законодавства про працю встановлено також кримінальну відповідальність, зокрема, за:

– незаконне звільнення працівника з роботи з особи с тих мотивів чи у зв’язку з повідомленням ним про порушення вимог Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” іншою особою;

– інше грубепорушення законодавства про працю.

Такі дії караються:

  • штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від34 тис до 51 тис грн., або
  • позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю настрок до 3-х років, або
  • виправними роботами на строк до 2-х років.

Які особливості відповідальності роботодавця відносно окремих категорій найманих працівників?

У випадку, коли роботодавець порушує норми законодавства в частині працевлаштування щодо неповнолітнього, вагітної жінки, одинокого батька, матері або особи, яка їхзамінює і виховує дитину віком до 14 років або дитину з інвалідністю, до нього судом можуть бути застосовані такі види покарання, як:

– штраф від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумі вдоходів громадян (від 51 тис до 85 тис грн);

– позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5-ти років;

-виправні роботи на строк до 2-х років;

-арешт на строк до 6-ти місяців.

Куди можна звернутись за захистомс воїх прав?

У разі якщо роботодавець використовуєн айману працю особи, допускає її до робочого місця, однак відмовляється укласти трудовий договір, з цимпи танням необхідно звернутись до:

  • територіального органу Державної служби України з питань праці;
  • до суду.

Для встановлення факту трудових відносин в судовому порядку, рекомендовано мати докази, які підтверджують факт того, що працівник дійсно працював на користь роботодавця – це можуть бути будь-які письмові, фото -, відео -, аудіодокази, покази свідків. В разі задоволення позову, роботодавець буде зобов’язаний оформити трудові відносини та зробити записи до трудової книжки.

Наймані працівники, які свідомо йдуть на роботу без офіційного працевлаштування, повинні пам’ятати – не офіційне працевлаштування та отримання заробітної плати у «конверті» позбавлятьїх гарантованого права на захист з боку держави у тому числі, права на отримання житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпечени мсім’ям, права на пенсійне забезпечення та матеріальне забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності у разі відсутності страхового стажу.

У свою чергу, Мін’юст долучився до заходів щодо детінізації ринку праці. Завдяки співпраці з Державною службою України з питань праці зі свого боку  посилено контроль за офіційним оформленням трудових відносин, насамперед, особами, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, у тому числі заборгованість зі сплати аліментів.

Куди звертатися за більш детальною консультацією та роз’ясненнями?

Якщо у вас залишились питання з цього приводу, будь ласка, телефонуйте до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. В центрах та бюро надання безоплатної правової допомоги по всій країні ви можете отримати юридичну консультацію та правовийзахист.

Краснопільське бюро правової допомоги

( за матеріалами системи безоплатної правової допомоги)