Якщо хтось знає, що таке апі-будиночок, то зразу зрозуміє, про що йдеться. Це така собі бджолина амбулаторія, де можна «поспілкуватись» з носіями меду. Один з таких збудували у Велико-Бобрицькому лісництві Краснопільського лісгоспу.

Бджоли мають дивовижну енергетику. Їх багатовікові «технології» здавна з великою користю використовують люди. Мед, прополіс, віск, перга, бджолина отрута, – перелік величезний…

Одним із засобів для профілактики та лікування багатьох захворювань є своєрідні апі будиночки. Позитивний вплив біополя бджіл на біополе людини було підмічено вже давно. При емоційних навантаженнях, легеневих і серцевих негараздах, як профілактичний засіб та для відновлення після хвороби допоможе такий будиночок з неповторними мешканцями.

У Велико-Бобрицькій бджолиній хатинці «живе» вісім вуликів.

Звичайно, бджоли відділені від людини дерев’яними перегородками, але враження, що знаходишся у справжньому вулику не покидає. Вчені ж стверджують, як допоміжний засіб, до суттєвого полегшення стану хворого лікування бджолами може привести навіть при онко захворюваннях. Ортопедичний ефект досягається також від лежання на рівній дерев’яній поверхні. Кожен може відчути неповторність повітря у апі будиночку, воно має дуже сильні антибактеріальні властивості.

А таке своєрідне знайомство із бджолами та спілкування з природою веде до більш гармонійного розвитку дітей. З обережністю до лікування бджолами слід віднестись лише людям з індивідуальною непереносимістю продуктів бджільництва. Перед відвідуванням апі – будиночка не бажано наїдатись, а мобільні пристрої всередині заборонені. Мінімальний час перебування – одна година, і принаймні гарний емоційний стан Вам гарантовано.
Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14