Перший матч серії товариських ігор збірна команда з футзалу депутатів Сумської області провела  з командою тренерів та викладачів футбольного центру «Барса».

Від початку гри тренери ФЦ Барса намагалася «задавити» опонента. Але депутати відповіли хорошою організацією гри, тактичною грамотністю, самовіддачею, а головне – дружною командною грою і довели перший тайм до рахунку 4:0 на свою користь.

У другому таймі збірна тренерів та викладачів «додала обертів», але вдача була на боці їхніх суперників. Остаточний рахунок 7:6 на користь депутатської збірної! На черзі був товариський матч з титулованим супротивником – чемпіоном світу та Європи з футзалу – збірною командою України (гравці з вадами зору).

– Ми розуміли, що обіграти майстрів не просто, але дуже старалися, – розповідає депутат Недригайлівської селищної ради Юрій Сердюк. – Ми програли, але, думаю, достойно. Тричі воротар збірної України виймав м’яча зі своїх воріт. Та на жаль, ми пропустили 6 голів.

1

Заслужений тренер України Ігор Кравченко, який готував спортсменів-любителів до ігор, високо оцінив старання депутатів-футзалівців. Насамперед Романа Лукаша, Андрія Дружченка, Сергія Провозьона, Віталія Савоненка. А також наших голкіперів Олега Блажка та Юрія Сердюка.

2.jpg

Звичайно, є над чим працювати, удосконалювати свою майстерність. Однак, перший млинець не був комом. Провівши останнє тренування та детально розібравши дві гри, зваживши на недоліки, депутати-футзалівці готуються до нових зустрічей. Так, мають намір узяти участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу, який відбудеться в жовтні в столиці України. Це буде ще один з етапів підготовки до Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів у наступному році. Двічі поспіль поступившись у фінальному матчі спартакіади івано-франківським футзалістам, наші горять бажанням «вирвати» нарешті золото. Що ж зичимо нашій славній футбольній дружині тільки перемог!

Інф. облради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14