Зроблено у Краснопіллі

1

Днями затишну центральну площу селища прикрасила  мала архітектурна форма у вигляді  карети. Особливу гордість викликає те. що карета, до свого місця призначення подолала зовсім короткий шлях,  а саме з подвір’я ТОВ «Теплоенерго». А до цього була бажання місцевого керівництва зробити селище  красивішим та потішити місцевих жителів,  клопітка робота місцевого архітектора Анатолія Васильовича Кононенка, конструктивні рішення Миколи Миколайовича Супруна. Петро Михайлович Зеленський та Віталій Григорович Савченко – елекрогазозварювальники ТОВ «Теплоенерго», втілили в життя чудову ідею.

Один день інспектора з благоустрою

2

Давно запланована зустріч з інспектором по благоустрою Краснопільської селищної ради Іриною Іванівною Кононовою неодноразово відкладалась через зайнятість службовця. Спільна з нею участь у інспектуванні вулиць селища без прикрас показала і саму роботу фахівця, і причини відтермінування нашого спілкування.

«Урожай» лісу збирають справжні професіонали

3

Краснопільщина приймала 22 обласні змагання вальників лісу – представників професії, яка входить до п’ятірки найнебезпечніших у світі.

Лісівники області побували у структурних підрозділах Краснопільського лісгоспу

4

У ході обласних змагань вальників лісу, які цього річ проходили на базі Краснопільського лісгоспу, допоки вальники захищали честь своїх підприємств, директори на чолі з начальником управління Віктором Чигринцем мали змогу ознайомитись із роботою краснопільських лісівників, відвідавши ряд структурних підрозділів та об’єктів.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14