ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: «Проблеми та проведення медичної реформи потребують, складних непопулярних та кардинальних рішень»

1

Мабуть ще жодна реформа не викликала в районі скільки неоднозначних відгуків, суперечок, як медична.  Питання реформи дуже складне, яке вимагає глибокого аналізу, чого ми з вами так не любимо робити, тому і з’являються певні претензії на рівні чуток серед населення щодо небажання керівництва ОТГ брати на себе утримання медичного закладу. Тож ми вирішили зібрати найпоширеніші питання серед невдоволеного населення і переадресувати їх голові Краснопільської селищної ради Юрію Яремчуку.

 ПРИСТРАСТІ НАВКОЛО БЛАГОУСТРОЮ ГРОМАДИ

2

Виконання правил благоустрою на території Краснопільської селищної ради контролює вимогливий інспектор, але чи всім жителям це до вподоби? Ми вивчали думку народу.

РІЗНІ МОВИ ТА СПІЛЬНА СПРАВА ОЛЕКСІЯ ТА ОЛЕНИ КЛИМЕНКІВ

3

Вісімдесят п’ята осінь завітала до голови родини педагогів Олексія Никоновича Клименка.  Нажаль сьогодні ми вже не зустрічаємо його на вулицях селища, адже  фізичні можливості чоловіка досить обмежені. Та в пам’яті своїх учнів він залишився статним добрим вчителем російської мови та літератури, а ще більше як викладач німецької мови.

МІСЦЕ ОСЯГНЕННЯ ПУТІ ОЛЕКСАНДРА ПАЩЕНКА

4

«Рівень кисню в крові ми постійно заміряли спеціальним прибором і якщо він падав нижче 75 одиниць, вже потрібно пити спеціальні препарати, щоб не спіймати гірську хворобу. Інакше назад тебе можуть вже й не довезти. Саме тому туристи оформляють спеціальні страхові поліси, особисто я про всяк випадок замовив  евакуацію гелікоптером».

СИЛЬНІЩІ ЗА СМЕРТЬ

5

Товариші пішли на прорив, а Олександр Щербак став вогнем прикривати друзів. Поблизу нього вела вогонь із землянки Надя Волкова. Жменько хоробрих зуміла затримати фашистів і дала можливість вийти з оточення основним силам загону.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14