Із робочою поїздкою у Краснопільському районі перебував народний депутат України Ігор Васильєв 25 вересня 2019 року. Спочатку депутат зустрівся з керівниками району: головою районної ради Віталієм Савоненком, в.о. голови райдержадміністрації Андрієм Петровим. Також на зустрічі були присутні начальник Краснопільського відділення поліції Охтирського ВПГУНП в Сумській обласні Андрій Семенченко та головний лікар КНП «Краснопільська ЦРЛ» Євген Івахненко. Були обговорені соціально-економічні проблеми району.

Далі І.Васильєв поспілкувався з виборцями у малому залі Палацу культури. Головним питанням, яке викликало суспільну стурбованість жителів Краснопілля було питання проведення оптимізації КНП «Краснопільська ЦРЛ». Під час діалогу із народним обранцем мова йшла також про ремонт Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, як опорного закладу та про необхідність відновлення даху в Краснопільській гімназії. Мешканці селища мали змогу задавати питання, що їх цікавлять. Зустріч пройшла доволі емоційно, оскільки громадськість стурбована вищезазначеними питаннями.

«Оптимізація КНП «Краснопільська ЦРЛ» – це не бажання влади району, а виконання норм законодавства України, – зазначив В.О. Савовненко. – Мені, як краснопільчанину, теж не байдужа доля нашої лікарні. Зараз наша основна задача зберегти заклад, з метою надання кваліфікованих медичних послуг мешканцям району. Тому ми, як представники влади робимо все, що від нас залежить для того, щоб зберегти заклади соціальної сфери, зменшивши негативні наслідки для жителів громад»,- повідомляє сайт районної ради