Бойова машина – пам’ять, спогад, історія

1

У Краснопіллі відкрили пам’ятний знак учасникам АТО та ООС. Таких пам’ятних знаків по нашій країні стільки, що, як говорив великий режисер і актор Леонід Биков – над нашою Україною можна без мапи літати, адже на кожному кілометрі стоять пам’ятники побратимам . На сьогодні у цій війні загинуло 14 тисяч наших захисників. З 2014 року близько 300 уродженців Краснопільщини брали участь у бойових діях в АТО/ООС. Шестеро з них загинули. 

Діалог про землю: чи почує держава селян і фермерів?

1

Уже кілька років в Україні точаться розмови про зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель. Економісти наводять приклад європейських країн, малюючи перспективне майбутнє, а фермери і селяни, навпаки, побоюються земельної реформи. Намагаючись поставити крапку в цій тривалій історії, президент Володимир Зеленський ініціював національну дискусію про ринок землі. Як відкрити ринок, щоб захистити інтереси всіх учасників та отримати економічну вигоду?

Підполковник Михайло Ніколов (Лєрмонтов), який під час виходу з Іловайська змушений був взяти командування на себе:

1

“У нас було дуже багато гонору, ми себе вважали надлюдьми. На легкових автомобілях ми перли на танки, а вже з близької відстані – у них стріляли. Тому ми і вижили”

А дівчатам вже по вісімдесят…

2

Невелика, але гомінка і весела компанія колишніх однокласників влаштувала собі свято осені та юнацьких спогадів. І їм вдалося повернути роки назад. Очі однокласниць, хоча їм вже по 80 сяяли яскравіше жовтневого сонця, а їхній однокласник  делікатно підтримував всі їхні  забаганки.

До творчості привела життя стежина

3

Все своє трудове життя цієї жіночки з яскравим поглядом було пов’язане з приготуванням їжі, як і її освіта. Лише тут, у сільській бібліотеці, Світлана Кобушко зрозуміла, що здатна творити ще й красу окрім кулінарних шедеврів

ВІДВАЖНИЙ ВЗВОДНИЙ

5

12 жовтня виповнилося б 100 років Герою Радянського Союзу Сергію Сергійовичу Гребченку. Наше командування впевнилося, що розвідникам Сергія Гребченка під силу будь-яке бойове завдання. Скільки разів, ідучи на таємний поєдинок з фашистами, маючи на меті зловити одного-двох «язиків», вони полонили цілі групи ворожих солдат і офіцерів.

ФОТО, ЯКЕ СТАЛО КАРТИНОЮ

4

Про село Рясне і особливо про Ряснянський Свято-Дмитрівський монастир надруковано дуже багато публікацій як і у місцевій пресі так і в творах архієпископа Філарета Гумілевського, який на початку двадцятого століття досконало описав історію не тільки Слобожанщини, а й історію села Рясного. Але для тих, кого цікавить історія рідного краю завжди знаходяться невисвітленими сторінки історії, які нерозривно пов’язані з його минулим. Такою людиною є житель Рясного Микола Олексійович Пащенко, який поділився своєю розповіддю про те, як зроблена ним ще в шкільні роки фотокопія з книги вже неіснуючого храму перетворилась на картину.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14