Сільгоспвиробники Краснопільщини  вимагають не приймати резонансні для суспільства питання продажу землі  не публічно і в закритому режимі

1

За ініціативи Громадської спілки «Аграрний союз України» та Сумської Асоціації фермерів та приватних землевласників України, яку очолює фермер з Краснопілля Іван Дейнека, відбулась зустріч аграріїв району, під час якої сільгоспвиробники обговорили найбільш резонансне питання останніх тижнів – відкриття ринку землі.

Верифікація держвиплат: кому слід боятися?

2

У жовтні парламент ухвалив закон «Про верифікацію та моніторинг державних виплат». І отримувачі субсидій та пільг одразу захвилювались. Чи не хоче влада таким чином позбавити їх фінансової підтримки? Кого ж стосується закон і як він діятиме?

Гонорар за викриття хабарників чи все ж таки плата за «стукацтво»?

3

Як відомо, 17 жовтня монобільшість Верховної ради підтримала Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” щодо викривачів корупції. Документ має №1010  та  назву – «гонорари» за викриття хабарників і набуде  чинності 1 січня 2020 року.                                                              То ж  чи розраховують збагачуватись завдяки документу №1010 краснопільчани? – про це у нашій рубриці “Думка народу”

Три Івана в житті Катерини

5

Дата нашого з Іваном одруження була призначена на 22 липня 1941–го року. Я підготувала найкращу свою сукню, але війна геть змінила всі плани і зруйнувала мрії. Саме цього дня мій коханий Іван пішов на фронт і більше зустрітись нам не судилось – таким досить сумним став пролог життжвої історії Катерини Довгополової.

Поселення черняхівської культури на Краснопільщині (до 120 річчя відкриття черняхівської археологічної культури в Україні).

4

Тривають осінні польові роботи. Сьогодні механізатори, керуючи сучасною потужною технікою, рідко зіскакують з підніжки трактора чи комбайна на землю. Коли ж така потреба виникає і грунт стає до очей ближче – в поле зору іноді потрапляють невеликі уламки старовинного посуду сірого кольору – явно дуже старого. Часто ділянка поля просто всіяна такими черепками. Невже тут колись жили люди?

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14