Після традиційних передсезонних стартів Кубка Норвегії, тренерський штаб жіночої збірної з біатлону визначився зі складом команди на перший етап Кубка світу.

Про підсумки стартів в Шушене, формуванні команди на Естерсунд, а також стані спортсменок на даний момент в інтерв’ю XSPORT розповів старший тренер збірної України Валерій Лєсніков:

«Зі складом команди на Кубок світу ми з тренерами визначилися ввечері, після мас-стартів в Шушене. В Естерсунді виступатимуть сестри Семеренко, Дар’я Блашко, Надія Бєлкіна, Анастасія Меркушина та Юлія Джима.
За виступ команди на передсезонних стартах можу сказати, що ми готуємося на тривалий сезон, тому зараз у кого-то вийшло трохи швидше пробігти, хтось поки що не впорався зі швидкістю. У мас-старті вже вся група виглядала веселіше – це що стосується дистанційних моментів.

Юлія Джима не брала участі в мас-старт з тієї причини, що у неї ще не було достатньо підготовки, щоб стартувати два дні поспіль. Те ж саме стосується Віти Семеренко, вона добре пробігла першу гонку, тому порахували недоцільним їй ще раз викладатися в мас-старті.

Надя Бєлкіна зійшла з дистанції, тому що напередодні ввечері у неї було невелике отруєння, і, мабуть, інтоксикація в організмі все таки залишилася. Вранці на розминці і пристрілювання вона сама приймала рішення, стартувати чи ні, в результаті вийшла на старт, але на другому колі зійшла з дистанції, тому що почалися спазми в шлунку. Щоб не посилювати ситуацію її зняли з гонки.

У решти дівчат станом здоров’я все нормально, потихеньку приходять до тями. Після серйозних навантажень у нас буде невеликий спад, щоб з’явилася легкість і різкість в рухах. Думаю, на офіційних стартах швидкість дівчат буде вже вище ».

Нагадаємо, перший етап Кубка світу в Естерсунді стартує 30 листопада двома змішаними естафетами. 28 листопада відбудуться спринтерські гонки на першому етапі Кубка IBU в Шушене

За матеріалом https://xsport.ua/biathlon_s/news/trener-sbornoy-ukrainy-na-ofitsialnykh-startakh-skorost-devushek-budet-povyshe_2178688/