А рідне село все чекає на Тебе…2

12 листопада на Донбасі командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Євген Коростельов отримав важке поранення  під час виконання завдань у районі проведення операції об’єднаних сил.  19 листопада близько 4 години ранку, у Харківському військово-медичному клінічному центрі Північного регіону перестало битися серце полковника Євгена Коростельова. 20 листопада бойового командира поховано на Алеї Героїв у рідному місті Суми. Євген Коростельов народився 9 жовтня 1978 року у місті Суми, але з дитинства полюбив матусину малу батьківщину, село Сінне Краснопільського району, а в 1993-му році хлопець став учнем 10-го класу Сіннівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Яким він залишився у пам’яті вчителів, читайте в номері.

Бюджет-2020. На що підуть державні гроші?

1

14 листопада Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік. Як обіцяли в уряді, до другого читання документ зазнав суттєвих змін, зокрема, щодо дохідної частини. На які галузі уряд заклав найбільше фінансування, як планують гасити боргове навантаження та за рахунок чого сподіваються залучити додаткові інвестиції?

Лібералізація українського ринку землі: відміна чи впровадження  економічного рабства?

1

Україна вперше за 28 років впритул наблизилась до вільного продажу землі. Після багатьох років дискусій і марних спроб скасувати земельний мораторій нарешті Верховна Рада ухвалила закон щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Поки що у першому читанні. Але далеко не всі українці випромінюють оптимізм президента і слуг народу, які голосували за даний Закон. А що думають про нього сільгоспвиробники Краснопільщини?

Вокальний жіночий ансамбль «Любисток» Мезенівського сільського клубу відсвяткував 20-річний ювілей

3.jpg

Днями жителі села Мезенівка відвідали перший солідний ювілей не окремої людини, а ювілей вокального жіночого ансамблю Мезенівського сільського клубу, що віднедавна носить назву «Любисток».

КУЗЬМА ЯГОРОВИЧ ЗАЇКА: «НЕ КОЖЕН ПОВІРИТЬ, СКІЛЬКИ РАЗІВ Я МІГ ПОМЕРТИ, А МЕНІ ВЖЕ 85 І НА ЖИТТЯ НЕ ЖАЛІЮСЬ НІ ГРАМИ»

4

Виживший у двох війнах Ягор Заіка підставляв ще молоде, але пошматоване вибухами і шаблюками тіло під проміння лагідного сонця. «Кузьма, йди-но сюди, почеши мені шрами», – гукав він свого сина, і той залюбки виконував прохання батька, розпитуючи, звідки в того рубці на всю спину. Минуть роки, і тіло Кузьми Ягоровича Заіки з Осоївки вкриватимуть значно більша кількість відмітин. Сьогодні дідусь відзначає свій 85-річний ювілей і попри випробування долі, коли його життя не раз висіло на волосині, переконаний, що іншої долі, іншого життя він все рівно б не хотів.

Чому розстріляли редакцію “Перця” і як урятувався Остап Вишня

5

13 листопада виповнилося б 130 років Остапу Вишні, а 19 листопада відсвяткував свій 67-й День народження наш земляк, уродженець Краснопільщини, письменник, гуморист Михайло Прудник. Життя і творчість цих людей в різні часи тісно переплелись з журналом “Перець”. У тоталітарному суспільстві сміятися часто бувало ризиковано: газетні фейлетони і навіть просто переказані анекдоти легко могли страктувати як антирадянську діяльність. Гумористів у тридцяті ув’язнили мало не всіх, тож знаменитий журнал “Перець” закрився через брак співробітників. Про це читайте в нашій рубриці “Сторінки історії”.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14