21 листопада 2019 року у приміщенні Краснопільської селищної ради здійснював особистий прийом громадян народний депутат України Ігор Васильєв

До народного обранця зі своїми питаннями, побажаннями, проблемами активно зверталися жителі району. Питання стосувалися продажу землі, проведення оптимізації закладу охорони здоров’я району.

Користуючись можливістю посприяти у вирішенні нагальних питань звернувся і сільський голова Славгородської сільської ради. А саме, щодо встановлення дитячого майданчику, заміни перекриття дошкільного закладу та ряду інших питань.

“Питань і проблем, які турбують людей багато і вони різноманітні: від житлово-комунальних, земельних до соціально-культурних. Почув кожного.
Крім того, разом з виконуючим обов`язки голови Краснопільської райдержадміністрації Андрієм Петровим побували на території Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області, яка наразі перебуває в процесі реконструкції. Оскільки до мене неодноразово надходили скарги мешканців Краснопілля щодо затяжної реконструкції школи та відповідні незручності в організації навчального процесу, пов’язані з цим, я зі своєї сторони вжив відповідні заходи депутатського реагування.
На сьогодні вже декілька класів нарешті розпочали навчання!
За інформацією замовника реконструкції Управління капітального будівництва Сумської ОДА, наданої на моє депутатське звернення, реконструкція іншої частини класів, сходових клітин, коридорів, актової і спортивної зал повинні завершитися до кінця грудня 2019 року, роботи по цокольному поверху будуть виконуватися в 2020 році із-за браку коштів з місцевого бюджету” – написав народний обранець на своїй сторінці у фейсбук.