Учора у Краснопільському районі прикордонники Сумського загону затримали порушника законодавства України з охорони державного кордону.

Прикордонний патруль, який ніс службу неподалік від кордону в районі населеного пункту Тур’я, помітив транспортний засіб підвищеної прохідності, який рухався від держрубежу в тил України. Негайно висунувшись на вказаний напрямок, прикордонний наряд виявив ознаки порушення кордону у вигляді доріжки слідів на контрольно-слідовій смузі.

Організувавши заходи з пошуку ймовірного правопорушника, охоронці кордону в населеному пункті Мар’їно на подвір’ї одного з приватних помешкань виявили автомобіль марки «Mitsubishi Pajero» української реєстрації без вантажу. У ході з’ясування усіх обставин виявленого правопорушення, правоохоронці встановили й водія, який керував даним позашляховиком. Ним виявився 46-річний громадянин України.

Наразі за рух транспортним засобом дорогами, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону, а також за спробу незаконного перетинання державного кордону України на чоловіка складені адміністративні матеріали за ст.ст. 202 та 204-1 КУпАП.

Сумський прикордонний загін звертається до громадян та нагадує, що у контрольованих прикордонних районах Сумської області діють додаткові тимчасові режимні обмеження, які затверджені наказом МВС України від
7 вересня 2015 року № 1075, зареєстрованого у Мін’юсті України
30 вересня 2015 року за № 1166/27611. Також з усіх питань, які стосуються дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму, громадяни можуть звернутися безпосередньо до управління Сумського прикордонного загону за телефонами: (0542) 671-370, (0542) 22-00-62 або безпосередньо до відділів прикордонної служби, що дислокуються в контрольованих прикордонних районах.

Підготував Роман ТКАЧ