«Перемога» серед фаворитів

1

Минулої п’ятниці  у фойє відділення зв’язку «Краснопілля» відбувся «День передплатника». Виписати свої улюблені видання на 2020 рік прийшли чимало жителів Краснопілля. Приємно, що серед великої кількості періодики найбільшим попитом користувалася «Перемога».

У Новий рік з новим директором?

1

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти 25 листопада у малому залі Палацу культури відбулося представлення кандидатів на вакантну посаду директора Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

І ЗНОВУ ПРО ЗЕМЛЮ

3

Через значний ажіотаж довкола теми скасування земельного мораторію, разом з нашими партнерами із Центру громадського моніторингу і контролю ми вирішили запустити спецпроект, присвячений цьому питанню. Пропонуємо вам матеріали про землю: що зміниться в законі до 2-го читання та як ринок землі вплине на фермерів.

КУЗЬМА ЯГОРОВИЧ ЗАЇКА: «НЕ КОЖЕН ПОВІРИТЬ, СКІЛЬКИ РАЗІВ Я МІГ ПОМЕРТИ, А МЕНІ ВЖЕ 85 І НА ЖИТТЯ НЕ ЖАЛІЮСЬ НІ ГРАМИ»

4

Хтось із банди, мабуть головний, щось сказав своїм, а сам зайшов ззаду. Я вже мало  розумів, що відбувається навколо, не відразу зрозумів, що то вдарило мене під лопатку і упав на спину. Той самий голос сказав «Готов» і з усієї сили наступив каблуком керзача мені на груди. Останнє, що бачив перед собою, це великий місяць у небі. Його я ніколи не забуду.

Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно

191122_1933_memory

Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття… Страшне приневолене мовчання… Довго чекали, але дочекались коли ожила, проснулась людська пам’ять, розверзлись її глибини і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14