У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України в Києві працює фотовиставка «Одна війна – одна нація – два погляди». Нагадуємо, що це спільний проєкт спеціальних кореспондентів АрміяInform та журналістки міжнародного фотоагентства SIPA PRESS Гаель Жірб.

Експозиція налічує близько 80 світлин, які показують війну на Донбасі в контексті двох поглядів на неї. Це віддзеркалення сьогодення і тієї реальності, у якій живе окрема частина українського соціуму останні п’ять років.

Декілька світлин з виставки та історії про них

191204_war2

Земля Донбасу. Літо 2014 року видалось сухим і спекотним. Але в куряві доріг наші частини і підрозділи звільняли від російського загарбника нові села і міста. Більшість бійців була вперше на Донбасі. І майже кожен, свого часу, хотів потрапити сюди. Та ніхто не міг уявити собі, що через російське вторгнення нам доведеться звільняти рідну землю зі зброєю в руках.

191204_war3

Вітання тим, хто стомився в офісах, у автомобільних корках, у фітнес-клубах і просто клубах переказує українська піхота. Ми тут позбавлені цих надокучливих проблем, які дошкуляють пересічним посполитим українцям. У нас одна проблема – ворог на нашій землі. І ми цю проблему обов’язково вирішимо! Верхньоторецьке. Осінь 2018 року. Окрема механізована бригада СВ ЗС України.

Джерело:
https://armyinform.com.ua/2019/12/u-kyyevi-vidkrylasya-fotovystavka
У Києві працює фотовиставка за участю АрміяInform «Одна війна – одна нація – два погляди»
4 Грудня 2019