Олександр Жижа: «Для синів маю бути взірцем, а для дружини і Батьківщини – захисником»

1

         Сьогодні цей молодий харизматичний чоловік має звання старшини Збройних сил України і обіймає посаду начальником відділу захисту інформації Краснопільського районного військового комісаріату. Позаду 9 місяців відрядження, сім з яких безпосередньо у зоні проведення ООС і повне розуміння свого призначення.

АЗИМУТИ МУЖНОСТІ
2
За час проходження військової служби солдат Віталій  Степаненко із Тур’ї досконало засвоїв і на практиці застосовує знання воєнної справи, а саме: у вогневій, тактичній, фізичній та медичній підготовці; військовій топографії; прийомах і методах маскування. «Дисциплінований, суворо виконує вимоги військових статутів, посадові обов’язки опанував в повній мірі…», – таку оцінку в службовій характеристиці надає солдату В.Степаненку командир підрозділу.

Невичерпне джерело історії рідного краю

3

Традиційна краєзнавча конференція вкотре зібрала по-справжньому закоханих у свій рідний край представників п’яти навчальних закладів району. «В подорож Краснопільщиною» – таку захоплюючу назву було дано заходу її організаторами – відділом освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА і безпосередньо районним методичним кабінетом. Цього року перед учасниками радо відкрила двері затишна Ряснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

«Наша гордість та приклад для інших»

4

Ми завжди пишаємося  нашими студентами – молодими, красивими розумними. Вони успішно навчаються , здобувають призові місця  на всеукраїнських олімпіадах і конференціях, у спортивних змаганнях і мистецьких конкурсах. Вони здатні переборювати труднощі, перемагати  і впевнено готуватися до самостійного життя. Так і повинно бути , бо справжні студенти встигають скрізь, і здобувати знання, і всебічно розвиватися, і змістовно відпочивати, словом бути на рівні вимог  сьогодення. Хочеться розповісти про одну з найкращих студенток нашого Вузу , Вашу землячку, зірочку, яку так люб’язно називали  вчителі в шкільні роки –  Діану Биченко. – так починається лист, який надійшов на адресу редакції від наукового інституту бізнес- технологій «УАБС»  Сумського державного університету

Про важливість екскурсоводів на місцях та розвиток зеленого туризму

6

Якщо громадянин вже створив зелену садибу або планує, йому варто отримати базові навички екскурсійної справи, щоб гідно презентувати привабливість території на якій знаходиться садиба. З листопада 2019 року за ініціативи відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації спільно з Центром сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад Державної служби зайнятості у Сумській області в с. Хоружівка Недригайлівського району розпочинається проведення освітньої програми «Створення та функціонування агросадиб. Розвиток сільського зеленого туризму. Основи екскурсійної справи», з метою подальшого розвитку зеленого туризму в сільській місцевості.

 

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14