Як заохотити мешканців до підприємницької діяльності в Краснопільській ОТГ?
(пресанонс)

13 грудня о 9:00 в актовій залі Відділу освіти Краснопільської селищної ради (Сумська обл., Краснопільський р-н, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, буд. 4).  відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми низької активності мешканців громади у підприємництві, створенні сільськогосподарських кооперативів, кластерів та фермерських об’єднань.

Відсутність ініціативи мешканців у самоорганізації та нестача робочих місць у громаді призводить до відтоку працездатного населення. Оскільки територія Краснопільської громади є придатною для ведення особистого селянського господарства, розвитку сільськогосподарських кооперативів та фермерства (рослинництво, тваринництво), громадська організація “Центр UA” разом із керівництвом Краснопільської селищної територіальної громади, депутатами селищної ради та старостами обговорять можливі шляхи залучення мешканців до підприємницької діяльності.

Питання до обговорення:
1. Як залучити інвесторів в ОТГ?
2. У яких галузях громада може ініціювати створення кооперативів, фермерських об’єднань та кластерів?
3. Як громада може допомогти підприємцям розширити свій бізнес?

Учасники консультації:

Юрій Яремчук , селищний голова;

Василь Лавріненко, заступник селищного голови з питань діяльності органів виконавчої влади;

Віталій Расторгуєв, начальник відділу економічного розвитку;

Ірина Стасюк, представниця ГО “Центр UA” у Сумській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Стасюк за телефоном (093) 567 89 38 або на пошту babchuk.irina@gmail.com.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.