Пільгове перевезення: хто, кому і за що?

1

Проблема пільгових перевезень вже встигла набити оскомину, як самим пільговикам, так і перевізникам та місцевим керманичам, яким регулярно доводиться «розрулювати» конфліктні ситуації, адже  держава надала право встановлювати пільги та розраховуватися за них місцевим органам самоврядування. Які ж саме пільгові категорії населення безкоштовно  користуються послугами  краснопільських перевізників?

Олексій Павлович ЗАЇКА:  «Чи боявся я радіації? Як такого страху  не було, як не було і усвідомлення, що ми реально ризикуємо своїми життями»

Заїка

Перший тиждень наша бригада працювала  на третьому енергоблоці, де ми мурашиною кислотою обробляли забруднені стіни машинного відділення. Далі  пішли «на підвищення» – нас  перекинули на дах цього ж енергоблоку збирати розкидане вибухом на сусідньому, четвертому енергоблоці, радіоактивне сміття, по суті це були рештки того ж таки енергоблоку. Ліфту тоді ще не було, тож  піднімались майже на дев’ятиповерхову будівлю драбиною. Воно ніби й нічого особливого, але з собою піднімали ще й рулон свинцю, яким прокладали собі дорогу до місця роботи.

Олексій Іванович АКИМЕНКО: «МЕНЕ ВРАЗИЛО, ЩО В ТАКИХ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХЖИТТЯ ЛЮДИНИ ЗОВСІМ НЕ ЦІНИТЬСЯ»

Мене вразило, що в таких екстремальних умовах життя людини зовсім не ціниться, причому не лише з боку влади, а й збоку самих ліквідаторів. Такий вже ми народ, що попри всі застереження нам все, як тим дітям,  цікаво помацати руками, а то ще й в рота всунути.  Попереджували нас – з стежки не  сходьте, в покинуті хати не заходьте, але ж там так цікаво, та ще й після чарки. Як це, не заглянути в пральну машинку і не поцікавитись, який там двигун чи яка лампа в кольоровому телевізорі в покинутій хаті? А потім приходить розплата.

«Ясна Поляна, Льву Миколайовичу…»

1

На цю адресу свого часу йшло багато листів. Класику світової літератури, майстру психологізму, творцю жанру роману-епопеї писали з усіх-усюд. Вони стосувалися багатьох тем: житлово-побутових, літературної творчості, подальшої долі села і інших. І завжди кореспонденти отримували від Льва Миколайовича Толстого,  творчістю якого захоплювалися читачі старшого покоління, ґрунтовні і чіткі відповіді. Одним з тих, хто листувався з письменником, був молодий ветеринар, літератор-початківець з села Улянівка, нині Білопільського району,  Федір Тищенко, життя якого також пов’язане і з Краснопіллям.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

 

 

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14