Лідер – Forza – субота, 14 грудня -10-00 (спортзал СДПУ)
Відкривати програму п’ятого туру Silver Division чемпіонату Сум належить Лідеру і Forza. Якщо для перших, дебютний чемпіонат виглядає, як обкатка, то хорошим минулорічним виступом команда Олександра Бабича автоматично записала себе у фаворити цього турніру. Лідер поки серед аутсайдерів, хоча скоріше за все і отримає три очки за матч проти Арсеналу. А ось те що Forza поки не потрапляє в першу шістку – вельми несподівано. Якщо амбіції команди, як і раніше, дуже великі, то перемагати в цій грі вони просто зобов’язані.
Прогноз на гру 2-5

Тріумф-Sigma – Автомобіліст – субота, 14 грудня -11-00 (спортзал) СДПУ)
А ось хто може здивувати в цьому турі, так помітно додав у психологічному плані Тріумф. Команда прийняла не просте рішення спробувати свої сили на всеукраїнському рівні, хоча скептиків такого рішення, як завжди, в такому випадку, вистачає. Однак, те що повертатися до менших швидкостей, після високих більш простіше, знає напевно кожен, тому і слідом за важкою грою проти дубля Food Centre, з Автомобіліст має бути явно простіше. Єдине, звичайно, вистачить фізичної готовності команді Сергія Козолупа банально відновиться за два дні. Якщо з цим проблем не буде, то і результат буде вельми позитивний.
Прогноз на гру 3-3

Явір – МедІнс – субота, 14 грудня -12-00 (спортзал СДПУ)
Гра між Явором та МедІнсом по праву може стати дуже цікавою в цьому турі. У студентів-медиків з’явився незаперечний козир в особі Сергія Ткаченко, який не дивлячись на свої роки, на цьому рівні ще виглядає більш ніж впевнено. Хотілося б сказати битою фразою – досвід не проп’єш, але … .У загальному, якщо Сергій буде в настрій, то Краснопілля доведеться дуже нелегко. Явір, до слова, поки без втрат, і напевно, навряд чи розраховує втрачати очки і в цьому матчі.
Прогноз на гру 5-3

Оріон – Олімпік-Меліос – субота, 14 грудня -13-00 (спортзал СДПУ)
Битва лідерів, або гра за 5 очок. Олімпік після перемоги над Сервіс Люкс вправі розраховувати на позитивний результат і з усіма іншими суперниками. Поки що відставання у Оріона становить два очки, за цим якщо ставити задачу поборотися за найвищі місця програвати цю гру дуже не бажано. Оріон приємно здивував на старті, набравши максимум очок. Як і в минулій грі, супернику Осоївка належить вирішити непросту задачу – нейтралізувати кращого гравця листопада в Silver Division, Максима Мигаля. Якщо впорається з цим не вийде, то і набрати залікові пункти буде дуже не просто.Прогноз на гру 4-4

Сервіс-Люкс – Соврменнік-Лібра – субота, 14 грудня -14-00 (спортзал СДПУ)
Зустріч команд, який, на нашу думку, займають поки явно не свої місця. Сервіс Люкс на п’ятому, а Современник і в усі на дев’ятому місці. І схоже, і після цього туру хтось з них може опуститися ще нижче, адже втрата очок однієї з команд, а можливо і двома очевидна. Що до прогнозу на гру, то позиції перевізників виглядають переконливіше, хоча дві поразки поспіль підтвердили найгірші побоювання щодо важкого міжсезоння. Від Современника-Лібра, по старій пам’яті, ми теж чекали більшого, так що спишемо це поки на «укочування» в чемпіонат.
Прогноз на гру 4-2

Прес-служба АФС