Ви з «Перемогою»?

1

Так вже повелося, що краснопільські поштовики та працівники газети «Перемога» разом проводять «День передплатника». І, як вкотре переконуємося, саме такі заходи налагоджують зв’язок між редакцією та читачами.

Округи та префекти. Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді внести зміни до Конституції, які мають стосуватись децентралізації.

3

Як новий територіально-адміністративний устрій змінює Україну, які несе загрози та чим новації Зеленського відрізняються від новацій попередників.

Заслужений агроном України Варвара Андріївна ЗАЇКА:

1

«Я не можу і зараз байдуже минати поля. Якщо це не громадський транспорт, то обов’язково прошу зупинити його, аби  хоч на хвилинку могла зануритись у це золоте ароматне море, адже саме воно назавжди стало сенсом мого життя».

Січ власноруч

2

Поки на кордоні з Росією досі не збудовано надійного укріплення, на Слобожанщині, за 10 кілометрів від кордону постає Грунівська Січ – аналог козацької Січі та садиба сільського зеленого туризму. Засновник Володимир Вакула створив простір, де відтворює культуру і побут українського козацтва. Його садиба стала також центром неформальної освіти, адже поряд з будиночками для туристів тут цілий рік працює козацька лицарська школа.

ЗМАГАЛИСЯ СИЛЬНІ ТІЛОМ І ДУХОМ

5

14 грудня посідає в календарі любителів  важкої атлетики, адже саме цього дня вже кілька років поспіль Краснопілля приймає Чемпіонат Сумської області з жиму штанги лежачи та екіпірувального жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, ветеранів. Ось і цього разу позмагатися приїхали близько 120 найсильніших спортсменів із Краснопілля, Сум, Глухова, Кролевця, Охтирки, Шостки, Котельви, (Полтавська обл.) смт. Короп (Чернігівська обл.).

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14