Краснопільським районним судом за підтриманням державного обвинувачення прокурором Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури ухвалено вирок на підставі угоди про примирення між обвинуваченим та потерпілою та засуджено гр.Ч. за ч.1 ст.190 КК України (шахрайство) до покарання у виді 150 годин громадських робіт.

Громадянин Ч. засуджений за те, що 18.06.19 близько 11:30 год. він допомагав по господарству громадянці П. по господарству. Згодом скориставшись довірою П., запропонував за гроші в сумі 1000 гривень придбати новий рукомийник взамін старого та в подальшому його встановити, не маючи при цьому наміру на придбання рукомийника для потерпілої. Після отримання коштів в сумі 1000 гривень, Ч. покинув господарство П., а грошима розпорядився на власний розсуд.

У судовому засіданні суд переконався, що укладення угоди сторонами було добровільним, тобто не було наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дій будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді, грошові кошти потерпілій повернуто у повному обсязі, тому погодився на її затвердження.

 

Прокурор Краснопільського відділу

Охтирської місцевої прокуратури

О.Лисаченко