Ти, сільська жінка – наче перлина

4

У Конгрес-центрі СумДУ відбулася презентація результатів проєкту «Сільські жінки Сумщини» з врученням календарів на 2020-й рік його учасницям  – 18 жінкам представницям кожного району Сумської області.Проект «Сільські жінки Сумщини» реалізовано громадською організацією «Ліга сучасних жінок» за підтримки Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.У календарі «Сільські жінки Сумщини: творимо новий портрет» представлено 18 історій жінок з 18 районів Сумської області. Наш район достойно представляла директор Угроїдського сільського будинку культури, депутат районної  ради, мама- вихователька дитячого будинку сімейного типу і просто чарівна, добра жінка, Світлана Бондарєва.

 

ОБІДАВ ІЗ СТАЛІНИМ

2

 

            У післявоєнні роки жителі Миропілля доволі часто вели розмову про земляка Василя Гордієнка, який був кумиром мільйонів прихильників спорту тодішньої країни. Якщо його однофамілець щтурман Михайло Гордієнко прославив село тим, що здійснив з В.Коккінакі  безпересадочний переліт з Москви до Америки, то Василь став неперевершеним на марафонській дистанції, що становить 42 км 195 м. Цей вид спорту вважається найважчим серед інших з легкої атлетики  і на той час було не так і багато відважних, хто б займався цим бігом. Але якраз В. Гордієнко уподобав його і успішно виступав на різноманітних змаганнях. Після таких досягнень він став кумиром  всесоюзного рівня. Саме тоді і запримітив 34-літнього легкоатлета сам Йосип Сталін. Тож коли відбувався урядовий прийом  з нагоди видатних спортсменів країни, В. Гордієнко отримав запрошення  до Москви.

Як не переїсти і не перепити на новорічні свята

1

Тривалі і часті  застілля в цю зимову пору часто негативно позначаються не лише на фігурі більшості людей, а й стають приводом для виникнення неприємних відчуттів, а також загострення хронічних недуг, пов’язаних із роботою шлунково-кишкового тракту. Як пережити зимові свята без неприємних наслідків для здоров’я? Як не переїсти та не перепити? Про це ми розпитали у головного лікаря КНП «Краснопільська ЦРЛ» Є. П. Івахненка.

ЗГАДАТИ ВСЕ. Події, з якими жила Краснопільщина і про які писала наша газета

3

Багатий на події 2019 рік минув як для України, так і для Краснопільщини особливо бурхливо: за цей час ми пережили зміну влади, скандальні реформи, але разом з тим багато культурних, спортивних,  просто приємних і не дуже новин. «Перемога» зібрала  ключові, як на нашу думку, події району, якими запам’ятається рік, що минув.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14