Туман і сильний вітер. Парадоксальним поєднанням зустрів спортсменів Германия Оберхоф, де  жіночим спринтом стартував четвертий етап Кубка світу.

Першою з наших дівчат стартувала Юлія Джима, яка отримала найбільш вигідний для підтримки швидкості стан траси. Але поки швидкість у Юлі не прорізається – на дистанції вона програє все ще досить багато, і за чистим часом у Джими сьогодні тільки 35-й результат. Зате нашій спортсменці вдалося досить акуратно відпрацювати на стрільбі, обмежившись одним колом штрафу, що дозволило фінішувати 16-ю. Відзначимо жагу боротьби Юлі, яка на останньому колі зуміла відіграти дві позиції, обігравши, зокрема не останніх спортсменок в Кубку світу – Ханну Еберг і Лізу Віттоцці!

Взагалі, за чистим ходом всі наші дівчата поступилися багато – позначився непростий гірський збір, проведений командою між змаганнями в Ансі та Оберхофі. Кубкові очки, крім Джими, набрали також Валя Семеренко і Олена Підгрушна, що фінішували на 25-му і 36-му місцях з двома промахами у кожної.

Анастасія Меркушина, яка повернулася на Кубок світу після двох етапів «відрядження» на Кубку IBU, отримала дуже пізній стартовий номер. У цих умовах боротися на дистанції було вкрай складно. І навіть традиційно швидка (четвертий час скорострільності) і досить точна (один промах) стрільба залишила Настю за межами залікової зони – 46-ю. Так само, поза заліком, спринт завершила Віта Семеренко, яка фінішувала 52-ю з одним колом штрафу.