Кібербезпека – спеціальність, затребувана у майбутньому

5

Олексій Прийма – випускник Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2016 року,  срібний медаліст, кілька років був президентом школи, зараз – курсант 4 курсу Київського військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (ВІТІ) за спеціальністю «Кібербезпека». Перебуваючи у зимовій відпустці, розповів про свої курсантські будні. Можливо, комусь із цьогорічних випускників стане у нагоді така інформація.

МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕБЕДЕНКО: «Посаду директора ДЮСШ я не хотів залишати тому, що вдалось підібрати команду справжніх фанатів, однодумців, з якими було легко працювати».

4

“Пам’ятаю, як 31 грудня 1984 року, за день до відкриття школи, терміново поїхав в Суми на базу, а там майже порожньо, але щось брати треба, щоб освоїти кошти. Привіз якихось лиж, ролери, але вони були такої низької якості, що ще багато років лежали без діла”.

Секонд –хенд стане прибутковим для України, але недоступним для українців?

6

Міністерство соціальної політики ініціює зміни до нормативно-правових актів, які спрямовані припинити “схеми на гуманітарці”, через які бюджет втрачає мільярди гривень щороку. В свою чергу, це покращить контроль за потраплянням гуманітарної допомоги адресно тим, хто її реально потребує. Чи виживимо ми без «секондів»? Запитуємо краснопільчан, які його купують і тих, хто його реалізує.

Гнат Михайличенко: таємниці яскравого й трагічного таланту

7

Трагічна і загадкова постать у нашій літературі Гната Михайличенка. Трагічна, бо загинув не повних двадцяти семи років, знищений денікінцями у Києві 1919 року. Трагічна, бо був викреслений з історії літератури та з пам’яті декількох поколінь і став просто невідомим, для неширокого ж кола фахівців-філологів – обвішаним стереотипними ярличками.

ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ РАЙОНУ

1

В цій рубриці дізнаєтесь, чим запам’ятались ці січневі дні 1284, 1939, 1966-1968, 1983 років

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14