До Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завітала тренер The Lego Foundation Анна Шварова. Вона мала змогу познайомитися з учителями 3-х пілотних класів Криворотенко Л.А., Півень Р.В. та їх вихованцями. Відвідала уроки математики в 3-Б та української мови в 3-А класах з використанням LEGO. Діти продемонстрували свої набуті завдяки досвідченим учителям уміння навчатися по-іншому, виявляли зацікавленість, креативність, свою індивідуальність і неповторність під час виконання завдань з LEGO.

1

Проведено практичний тренінг, у якому взяли участь вчителі початкових класів закладу, які працюють над реалізацією Концепції Нової української школи, а також ті, хто розпочне свою діяльність з першокласниками з 1 вересня цього року.

Під час заняття учасники переконалися, що педагогіка гри – це дієві система, метод та інструмент навчання. Вправляючись із завданнями під час тренінгу, педагоги пересвідчились, що маленькі цеглинки мають великі можливості: допомагають досліджувати, порівнювати, працювати в групах, у парах, розвивають уяву, мислення, креативність.

4

Тренер Анна Шварова надала учасникам практичні рекомендації щодо максимально ефективного використання різнокольорових цеглинок для навчання та розвитку дітей.

Дякуємо пані Анні за корисні поради, цікаві години спілкування, творчу співпрацю.

 

Н.Терещенко

Заступник директора школи

з навчально-виховної роботи