30 січня о 17:30, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Центральна в с. Глибне, Краснопільського району. Про пожежу повідомив власник, який побачив дим з – під покрівлі. На місце події було направлено черговий караул 11 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Осоївка.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено стіни споруди на площі до 55 кв. м., перекриття та покрівлю по всій площі та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташований житловий будинок та лазню. Для безперебійної роботи пожежно – рятувальних підрозділів автоцистерни довелось до заправляти від природної водойми, яка була розташована на відстані 2,5 км від осередку горіння.

О 18:12 загоряння локалізували, а о 21:31 – витративши на гасіння близько 10 тон води, повністю ліквідували. Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу і 1 автомобіль та 1 працівник місцевої пожежної команди с. Осоївка.

Управління Державної служби України

з надзвичайних ситуацій у Сумській області