Як повідомив під час апаратної наради начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Дмитро КРИВЦОВ, ситуація із захворюваності на грип та ГРВІ залишається напруженою. Станом на 31 січня в області зареєстровано 8429 хворих

«Кількість хворих за тиждень збільшилась на 2733 особи (30%) у порівнянні і аналогічним періодом 2019 року. Епідеміологічний поріг перевищено у Білопільському, Глухівському, Краснопільському, Кролевецькому, Лебединському, Путивльському, Сумському, Тростянецькому районах та в містах Суми, Шостка, Глухів, Конотоп, Лебедин, – зазначив Дмитро Кравцов. – Госпіталізовано 419 осіб, 73% госпіталізованих – діти. Летальних випадків у наслідок захворювання на грип та ГРВІ в області немає. В Україні, на жаль, зареєстровано 13 смертей від ускладнень грипу та ГРВІ».

За словами директора обласного Департаменту освіти і науки Вікторії ГРОБОВОЇ, наразі повністю призупинений навчальний процес у 109 школах.

Під час апаратної наради було повідомлено також, що в області стабілізувалась ситуація з захворюваності на кір. За січень 2020 року зафіксований лише 1 випадок кору. За прогнозами, в країні спостерігається чітка тенденція до зниження захворюваності на кір, значного підйому не очікується.

зА мактеріалом сайту ОДА