ОЛЕКСАНДР МАМАЄВ:  «Прокуратура – серйозний орган і довіра суспільства до нього є одним з пріоритетів її діяльності»

1

Олександр Миколайович Мамаєв на посаді начальника Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури працює з серпня минулого року, але поспілкуватись і представити його широкому загалу нагода випала лише зараз. Тож хто він, новий прокурор? Де народився та працював, чи не відчуває розслабленості після великого міста, якими справами розпочався новий рік для прокуратури на Краснопільщині,  якими принципами керується в роботі? Все це Олександр Миколайович розповів нашій газеті.

ЩО ЗМІНИЛОСЬ І ЯК ПЛАТИТИ ЗА ГАЗ

2

Наприкінці грудня Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг схвалила зміни, які стосуються споживачів газу. Що змінилось і як платити за газ – детальні роз’яснення від прес-служби АТ «Сумигаз».

Вчитель Катерина Марківна Чугай: “ВЧИТЕЛЬ МАЄ ЗРОБИТИ КАЗКОЮ ДЛЯ УЧНЯ НАВІТЬ МАТЕМАТИКУ”

3

«В ті часи, якщо учень не з’явився до школи, то класний керівник мав негайно з’ясувати де перебуває дитина. Були такі у мене розбишаки. Зроблять снігові тунелі і сидять там замість уроків. Піду було шукати, «запрошу» до школи, виведу на гору, а вони і втечуть назад».

Крила знань Богдани Коваль

4

Візит до рідної школи завжди викликає якесь особливе почуття. Щоразу наче подорож у те чудове, безтурботне минуле. Зазнала за останній рік Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів радикальних змін. Модернізовано класні кімнати та оновлено коридори. Залишились незмінними добрі очі та лагідні посмішки наших вчителів. Сьогодні знайомимось з 8-А класом, а саме з його старостою та відмінницею Богданою Коваль. Цього року дівчина виборола перше місце в обласній олімпіаді з географії та четверте з хімії.

Реформа вищої освіти: що чекає на студентів?

5

У 2020 році в Україні стартує реформа вищої освіти. Зміни у вищій школі назріли вже давно, адже освітні програми часто не відповідають потребам ринку праці, а зайві бюрократичні процедури ускладнюють життя як навчальним закладам, так і студентам. Змінити ситуацію покликаний новий закон про вищу освіту і окремі новації при вступі. Що саме передбачає реформа, дізнаєтесь у цьому номері

6

В Україні в усі часи знаходились люди, котрі своєю діяльністю закладали основи розвитку суспільства на століття вперед. 200 років тому на Слобідщині яскравими зірками небосхилу просвітництва палали імена Олександра Паліцина та Василя Каразіна. Про їх справи у нашому краї і піде мова у цьому нарисі.

В рубриці “ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ РАЙОНУ” ми згадаємо, чим запам’ятались ці січневі дні 1946, 1950, 1980, 1995, 1996 та 2004 років.

А ще на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

НАГАДУЄМО, ЩОБ ОТРИМУВАТИ ГАЗЕТУ В БЕРЕЗНІ, НЕОБХІДНО ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ ДО 25 ЛЮТОГО 2020 РОКУ У ВІДДІЛЕННЯХ ПОШТИ АБО В РЕДАКЦІЇ

 

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14