В цю суботу команди Silver Division продовжать боротьбу у Першій та Другій лігах відповідно. Боротьба за призи продовжиться вже з тим активом, що було зароблено на першому етапі, тому вже зараз видно і явні фаворити, і явні аутсайдери.

Явір – Оріон — 8 лютого, 17-30 (зал Педуніверситету)

Не встигли вщухнути емоції від протистояння цих команд на першому етапі, як волею жереба Явору і Оріону належить відкривати другу частину чемпіонату. Для підопічних А. Прилєпы чудовий привід не просто поквитатися за розгром, а ще і повернутися в боротьбу за золото. У разі поразки, максимум для Явора буде лише один з комплектів медалей, і то не факт.

Прогноз на гру 3-5

Тріумф-Sigma – Арсенал – 8 лютого, 12-30 (зала СумДУ)

Ще пару турів тому каноніри просто каменя на камені не залишили від Тріумфу, по цьому чим не привід поквитатися Козолупу і компанії? Арсеналу ж для того, що б вступити в боротьбу за медалі Другої ліги просто необхідно знову перемагати
Прогноз на гру 5-4

МедІнс – Ярославна — 8 лютого, 13-30 (зала СумДУ)

У першому колі МедИнс обіграв Ярославну з рахунком 3-2, і виходячи зі стартових розкладів фаворитом знову будуть студенти-медики. Путивля, так само як і Арсеналу, необхідно перемагати, що б претендувати на призові місця
Прогноз на гру 5-3

Сучасник-Лібра – Олімпік-Мелиос — 8 лютого, 14-30 (зала СумДУ)

Олімпіку просто необхідно перемагати, він просто зобов’язаний це зробити після п’яти поразок поспіль. Ми пророкували команді боротьбу за медалі, однак явно не Вдруге, а в Першій лізі. В якому стані команда перебуває зараз, просто залишається гадати. Для Сучасника, незважаючи на огидну першу частину сезону, ще є можливість все виправити. І виправляти це почати необхідно буде вже в грі проти міцного Олімпіка.

Прогноз на гру 3-4

Сервіс Люкс – Лідер — 8 лютого, 18-30 ( зал Педуніверситету)

На першому етапі ми навіть не стали особливо старатися, щоб знайти те, за рахунок чого Лідер міг би протистояти Сервіс Люкс, однак сьогодні сміємо припустити, що команда не тільки нав’яже боротьбу, а і позмагається за очки. Перевізники включилися в боротьбу за золото, так що втрата очок практично поставить хрест на всіх попередніх намаганнях. Тому і настрій на цю гру повинен бути відповідний.

Прогноз на гру 5-2

Forza – Автомобіліст — 8 лютого, 19-30 ( зал Педуніверситету)

Автомобіліст – команда, яку вже зараз можна ставити в приклад багатьом колективам не тільки Silver, а й Gold Division. Спостерігати за прогресом представників Лебедина дуже приємно.Порядок і організованість в грі і побуті відображаються на кінцевому результаті, так що сміливо, припустимо, що Автомобіліст не тільки нав’яже боротьбу Оріону, а й матиме всі шанси на успіх. Проблем з Forza не повинно бути, якщо не буде недооцінки суперника. У Олександра Бабича і Ко все банальніше – отримувати задоволення від ігор, що залишилися і попсувати нерви фаворитам.

Прогноз на гру 2-6

Прес-служба АФС