В Сумському прикордонному загоні відбулося урочисте складання присяги новоприбулими військовослужбовцями, призваними на військову службу за контрактом до лав Державної прикордонної служби України. Військову присягу на вірність своєму народові та Вітчизні склали 9 прикордонників, серед яких – 1 жінка.

«Шановні військовослужбовці! Сьогодні ви даєте клятву на вірність Вітчизні, своєму народові, своїм батькам, близьким і рідним сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок. Обмірковуючи кожен свій крок з вимогами Військової присяги, ви зобов’язані високо нести честь і гідність воїна-прикордонника», – зазначив у своєму виступі начальник відділу персоналу підполковник Анатолій Щербак.

Військовий священних (капелан) отець Микола Карпенко провів обряд освячення, окропивши кожного бійця святою водою. Отець побажав всім міцного здоров’я та Божого благословення.

Наразі військовослужбовці вибули до підрозділів охорони державного кордону прикордонного загону для подальшого виконання завдань за призначенням.

 

Підготував Роман ТКАЧ