У суботу, 15 лютого триватимуть матчі в Першій та Другій лігах чемпіонату міста. На цей раз всі ігри пройдуть в одному місці, в залі Педінституту.

Оріон – Автомобіліст – субота, 14 лютого – 14-00 (зал Педінституту)

Відкриє програму тринадцятого туру центральний матч всього другого етапу, якому, з впевненістю можна зробити приставку міні-фінал. Два лідера Першої ліги будуть з’ясовувати стосунки в очній боротьбі. Втрата очок для Автомобіліста практично зведе до мінімуму їх шанси на підсумкове перше місце, тому що відстань до Оріона складає 5 очок. Тому і завдання на гру у Лебедина повинно бути відповідне. Для Оріона перемога ж на пряму відкриє шлях до чемпіонства, і у Мигаля і Ко буде все в їх руках. Нічия ж, для Осоївки теж результат, від частини, задовільний, так як, відрив від Автомобіліста залишиться колишнім, а від найближчого переслідувача, Сервіс Люкс, може скоротитися до загрозливого. Що ж, чекаємо на цікаву і безкомпромісну гру.

Оріон – Автомобіліст 3-3

Явір – Лідер – субота, 14 лютого – 15-00 (зал Педінституту)

Настав час для Явора, приходити в себе і заново включатися в боротьбу за медалі. Так, наздогнати Оріон вже не представляється можливим, проте попереду ще очні протистояння з Сервіс Люксом і Автомобілістом, де можна запросто надолужити згаяне. Ну і відповідно, що б було що надолужувати, не можна більше втрачати в матчі проти Лідера. Останні ж, очевидно можна сказати, що увійшли у смак, і для Володимира Соколенка і компанії авторитетів більше немає. В аутсайдери їх точно не хто записувати тепер не стане.

Прогноз на гру 4-4

Сервіс – Люкс – Forzа

Матч перенесений на пізніший термін, з-за участі перевізників у ¼ фіналу Кубка Сум.

Прес-служба АФС