ТРЕБА ЧИСТИТИ ВОДОЙМУ. АЛЕ НЕ ВСЕ ТАК ПРОСТО

1

Річки, канали, ставки й озера створюють сприятливий для людини мікроклімат, і можливість здорового відпочинку — чи то купання, чи то риболовлю. Та й просто вийти на берег приємно. Якщо, звісно, цей берег впорядкований, а у водоймі хлюпається риба. Саме таким хочуть бачити Порозчанський став, що знаходиться за межами села Порозок  його жителі. А тому люди зібрали близько 200 підписів під зверненням, щоб провести очищення дна водойми від мулу, зробити її придатною для ловлі риби і купання. Про це ми дізнались від Славгородського сільського голови О. І. Сторожева, якому і було адресоване звернення.

Декілька аргументів на користь скорочення кількості депутатів

1

4 лютого Верховна Рада схвалила у першому читанні президентський законопроєкт щодо скорочення кількості депутатів. Документ пропонує зменшити їхню чисельність до 300 та закріпити пропорційну виборчу систему. Чому це рішення назріло вже давно і що про нього думають жителі Краснопільщини?

Микола  Митрофанович Терещенко: «Рейхстаг привіз я в Миропілля»

2

«Не повірю тому, хто говорить, що не було страшно. Страшно було не підійматись і йти в атаку, а  коли на твоїх очах снарядом шматує бойового товариша. Отам вони, безвісти зниклі. Їх просто не можливо було зібрати на полі бою».

Масаж потрібен усім

1

Минув рік з того часу як Іван Петрович Хомічов розпочав власну справу, відкривши масажний кабінет. Про ту новину писала наша газета, тоді ж і домовились знову зустрітись через рік, за умови, що надавані  послуги будуть затребуваними. Рік минув, масажний кабінет діє, а значить є нагода поговорити про користь масажу, про його секрети та ще багато про що.

Село Покровка в часи німецької окупації. 22 лютого 1943 року село Покровка було звільнено від окупантів.

1

Понад два місяці тривали оборонні бої Червоної Армії натериторії Сумщини. Чорна хмара фашистської армади сунулась по Краснопільщині. 3 14-го по 17-те жовтня 1941 року фашисти окупували більшу частину району, 18-го жовтня німці вступили в Покровку.  Появу німців населення зустріло похмуро, люди сиділи мовчки по хатах. Цьому сприяла й погода – сира й холодна – ще 23-го вересня випав перший сніг. Селяни  стали збайдужілими. Вони здебільшого не проявляли войовничих намірів щодо окупаційних властей, але й не проявляли ентузіазму до зближення.

1

В рубриці “ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ РАЙОНУ” ми згадаємо, чим запам’ятались ці лютневі дні 1932, 1943, 1971, 1977, 1996, 2018 років

А ще на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

НАГАДУЄМО, ЩОБ ОТРИМУВАТИ ГАЗЕТУ В БЕРЕЗНІ, НЕОБХІДНО ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ ДО 25 ЛЮТОГО 2020 РОКУ У ВІДДІЛЕННЯХ ПОШТИ АБО В РЕДАКЦІЇ

 

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14