ЗЕМЛЯ РОЗБРАТУ

1

Ряснянський сільський голова В. І. КАЩЕНКО: По суті, селян просто поставили перед фактом, що земельні ділянки на території нашої сільради передані в користування іншим особам без погодження і позиції Ряснянської  сільської ради. На мою думку, номінально — відбувається рейдерське захоплення землі з використанням доброго імені тих, хто воював.

З 1 квітня прив’язки до районної чи міської лікарні більше не буде.

1

Гроші за надану медичну послугу НСЗУ заплатить тій лікарні, яку обере пацієнт. Вимога купити ліки чи заплатити за аналізи, обстеження тощо – незаконна.

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ НАРОДИВСЯ, А НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ЗГОДИВСЯ

1

Микола  Йосипович Усик: «Головою колгоспу стати було не важко – партія рекомендувала, на зборах люди підтримали. А  ось вибитись в люди було куди складніше і пробивати собі дорогу, проходити школу життя довелось самому з самого дитинства»

Лист із Німеччини

1
Цей випадок трапився в селі Рясне в роки Другої світової війни. Коли село захопили німці, сімнадцятирічна Тетяна була вивезена до Німеччини і разом зі своїми однолітками потрапила в ряди остарбайтерів. Одного разу німецький офіцер, який квартирував у рідних дівчини, повідомив новину – він отримав відпустку і буде їхати до Німеччини. «Напишіть листа своїй доньці. Я знайду її в Берліні і передам», – запропонував німець батькам дівчини. Вони написали, віддали офіцеру, але не дуже надіялись, що лист потрапить до рук доньки. Чим закінчилась ця історія, дізнаєтесь в цьому номері.

 

1

Чи небезпечні магнітні бурі і коли їх чекати в 2020 році: детальний календар з датами

В рубриці “ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ РАЙОНУ” ми згадаємо, чим запам’ятались ці лютневі дні 1915, 1958, 1964, 1969, 1986, 1990, 1994, 2014 років

А ще на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14