18.02.2020 суддею Краснопільського районного суду Сумської області до 9 років 6 місяців засуджено зловмисника, який під час суміжного вживання спиртних напоїв, не бажаючи настання смерті, наніс численні удари в область голови та тулубу, з них не менше десяти ударів взутими ногами в область спини. Після заподіяння тілесних ушкоджень, вважаючи, що потерпіла знаходиться без свідомості, але має ознаки життя, пішов спати до іншої кімнати. Наступного дня виявив, що потерпіла в результаті отриманих тілесних ушкоджень померла на тому самому місці у будинку, де він її залишив напередодні.

Обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого).

Зазначена особа наразі перебуває під вартою.

Звернемо увагу, що вирок суду не набрав чинності і може бути оскаржений до Сумського апеляційного суду через Краснопільський районний суд Сумської області протягом 30 днів з дня його проголошення.

Пошук судових рішень по даній справі в Єдиному реєстрі досудових розслідувань можливо здійснити за № 578/121/20.

Довідка: Згідно ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 Прес-служба

Краснопільського районного суду Сумської області