Краснопільським відділом Охтирської місцевої прокуратури затверджено обвинувальний акт та направлено до суду справу щодо одного з мешканців смт.Краснопілля громадянина Ч., який обвинувачується у вчиненні грабежу.

Суть обвинувачення полягає в тому, що в один із днів січня 2020 року, громадянин Ч., маючи не зняту та не погашену у законному порядку судимість за вчинення корисливого злочину, прийшов разом із своїм приятелем у гості до своєї знайомої, мешканки смт. Краснопілля, де остання вже відпочивала зі своїм старим знайомим, який нещодавно повернувся із заробіток.

Під час спільної розмови, щодо подальшого святкування новорічних свят, обвинувачений зухвало вирвав з рук «заробітчанина» грошові кошти, які останній дістав зі свого внутрішнього карману куртки, та швидко покинув приміщення домоволодіння. Дана подія відбувалась на очах як самого потерпілого, так і приятеля обвинуваченого. Викрадені грошові кошти громадянин Ч. частково використав на власні потреби – придбав продуктів харчування, повернув борги, а залишок добровільно видав працівникам поліції, коли останні знайшли його після вчинення злочину.

Дії громадянина Ч. кваліфіковано за ч.2 ст.186 КК України – відкрите викрадення чужого майна (грабіж), кваліфікуючою ознакою якого є «вчинений повторно». Наразі триває судовий розгляд справи у Краснопільському районному суді Сумської області.

 

 

Начальник Краснопільського відділу

Охтирської місцевої прокуратури                                                    О.Мамаєв