Народний депутат Ігор Васильєв – про медичну реформу, про земельний і мовний закони

1

У Краснопіллі провів черговий особистий прийом громадян  народний депутат України Ігор Васильєв. Не було «аншлагу», але нардеп люб’язно особисто поспілкувався з усіма  бажаючими краснопільчанами та жителями району. Завітав на прийом і наш кореспондент.

В УКРАЇНІ РОЗКОДУЮТЬ СУПУТНИКОВІ ТЕЛЕКАНАЛИ?

1

Численні скарги громадян України щодо неможливості дивитися українські телевізійні програми через кодування сигналу провідних медіагруп та недостатнє покриття території України цифровим мигналом привернули увагу офісу Президента. Що планується зробити?

Де ти зараз, голосиста дівчинка з Грабовського?

1

«Про цю талановиту, голосисту дівчинку з села Грабовське я прочитала у «районці», – із задоволенням згадує свою ученицю директор Краснопільської музичної школи Валентина Василівна Висоцька. – відразу подумала і навіть інформувала  школу, де навчалась Тоня, що добре їй би було навчатись у нашому закладі. Минув якийсь час. Одного разу, відчинила передні двері музичної школи, завмерла від цього чарівного, потужного вокалу. Я зрозуміла, що Вона приїхала, що це співає та сама дівчинка з Грабовського». Як склалося творче життя тієї дівчинки і чи збулась її мрія про велику сцену

ЯК НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ СВЯТО МАСНИЦІ ГУЛЯЛИ!

1

КНЯЗЬ ВІДКРИВ БІБЛІОТЕКУ

1

У лютневі дні жителі Миропілля відзначили вельми приємну подію- виповнюється 125-річниця як у нашому колишньому містечку при чоловічому училищі було відкрито першу безплатну земську бібліотеку. За ініціативою повітової влади нею опікувався князь Петро Долгоруков .

Древній Іверський образ пресвятої Богородиці віднайдений і відреставрований в урочищі «Образ»

1

Урочище «Образ» дивує своїм місцезнаходженням, природою, благодаттю. Біля святого джерела, де знайшли срібну ікону святителя Миколая, є кілька іконостасів. Ікони, розташовані на них, принесені з різних куточків області. Хтось віддав їх, дякуючи Богу за зцілення від хвороби, або випадково знайшовши, у кожної своя історія. Втім хочеться розповісти про одну з них – особливу.

На сторінці «ДІМ. САД. ГОРОД» ви знайдете таблицю-шпаргалку для овочівника-городника та орієнтовні дати посіву насіння на розсаду основних овочевих культур.

А ще на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14