Краснопільським відділом Охтирської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у суді відносно одного з мешканців смт. Краснопілля, який здійснив незаконний поруб дерев у інших лісових насадженнях на території Краснопільської селищної ради.

Зокрема чоловік обвинувачувався в тому, що восени минулого року, разом зі своїми приятелями, які не були обізнані про незаконні дії обвинуваченого, організував та здійснив поруб декількох дерев на околиці смт.Краснопілля, завдавши незаконним порубом природному середовищу істотну шкоду у сумі більше 20 тис. грн. Під час незаконного порубу був викритий співробітниками поліції на місці вчинення злочину.

Дії громадянина С. кваліфіковано за ч.1 ст.246 КК України як незаконна порубка дерев у інших лісових насадженнях, що заподіяло природному середовищу істотну шкоду та в лютому 2020 року обвинувальний акт направлено для розгляду до суду.

Вироком Краснопільського районного суду від 10.03.2020 обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України, затверджено подану до суду угоду про примирення між потерпілим та обвинуваченим та призначено узгоджене покарання у вигляді 1 року обмеження волі з подальшим звільненням від відбування покарання з випробуванням 1 рік.

Враховуючи, що обвинувачений свою вину у вчиненні даного злочину визнав у повному обсязі, сприяв розкриттю злочину під час досудового розслідування, частково добровільно відшкодував завдану ним шкоду, прокурор погодився з укладеною угодою про примирення та не заперечував проти її затвердження судом.

О.Мамаєв,

Начальник Краснопільського відділу

Охтирської місцевої прокуратури