У закладах загальної середньої освіти Краснопільського району навчається 399 учнів. Усі заклади освіти підключені до мережі Інтернет. Із 399 учнів доступ до мережі Інтернет мають 283 учні, що становить 71%. Для учнів, які мають доступ до Інтернету, організоване дистанційне навчання. Учителі створюють групи у Viber, де пропонують учням завдання і отримують зворотню інформацію.

З учнями, які не мають доступу до Інтернату, учителі щоденно спілкуються у телефонному режимі, пропонуючи учням завдання, які вони виконують у робочих зошитах, що після завершення карантину будуть перевірені учителями.

На сайтах закладів освіти розміщена інформація про коронавірус та профілактичні заходи, які допоможуть уберегтися від зараження; накази про організацію навчальних занять під час карантину, інформація для батьків.

Педагогічні працівники взяли участь у вебінарах, які проводив Сумський обласний інститут післядипломної освіти: «Microsoft Teams для організації дистанційного навчання»; «Google Клас для організації дистанційного навчання»; «Неперервна освіта учнів, вихованців у віддаленому режимі (під час карантинних заходів)».

До відома учнів доведена інформація про телеуроки, які будуть транслюватися на телеканалах «Київ», «ТРК Україна», «СТС». Старшокласників повідомлено, що з 17.03.2020 року на телеканалі «Рада» та You Tube-каналі Міністерства освіти і науки України розпочинається трансляція курсів з підготовки до ЗНО під час карантину.