Відповідно до рішення Краснопільської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, рекомендацій Регіонального оперативного міжвідомчого штабу щодо протидії поширенню коронавірусу SARS-CoV-2 в смт Краснопілля, на вулиці Мезенівська, 132 розпочав діяти стаціонарний санітарно-карантинний пост (СКП)

На цьому СКП несуть чергування працівники Національної поліції України, прикордонники, медичні працівники, які забезпечені всіма необхідними санітарними засобами.

Завдання цього СКП не заборона в’їзду-виїзду на територію смт Краснопілля та Краснопільського району, а здійснення контролю за дотриманням карантинного режиму, виявлення людей з ознаками захворювання на коронавірус та надання їм необхідної медичної допомоги.

1

На санітарно-карантинному посту у водіїв та пасажирів транспортних засобів перевіряють температуру тіла, проводять санітарний огляд речей, багажу та транспортного засобу.

У разі виявлення людей з ознаками захворювання на коронавірус, їх будуть направляти у спеціалізовані медичні заклади із дотриманням усіх санітарно-медичних вимог.

На території Краснопільського району наразі не зафіксовано жодного випадку та підозр захворювання на коронавірус. Ніхто не потребує обсервації на час інкубаційного періоду. Втім, Краснопільщина готова до будь-якого розвитку подій.

Разом з тим, Краснопільська районна державна адміністрація рекомендує жителям району суворо дотримуватись обмежувальних карантинних заходів і не виходити з дому без нагальної потреби.

Інф. РДА.

ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ НА СТОРІНКАХ “ПЕРЕМОГИ”