Державна прикордонна служба України у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжує вживати системних заходів щодо протидії протиправній діяльності на державному кордоні.

Нещодавно співробітники оперативно-розшукових підрозділів Сумського прикордонного загону отримали інформацію про незаконне переміщення через російсько-український кордон з території Росії на територію України вантажу, який в подальшому планувався до реалізації в м. Києві.

Згодом спільною міжвідомчою групою, до складу якої увійшли співробітники Держприкордонслужби, СБУ та ДФС, в м. Києві на поштовому відділенні одного з поштових операторів під час отримання вантажу було затримано громадянина України.

Всього чоловік отримав 32 ящики з сумішшю тютюну для кальяну. Вся продукція, загальна кількість якої склала понад 6000 пачок, була без українських акцизних марок. Попередня вартість виявленого товару складає біля 650 тисяч гривень.

Наразі на громадянина складені адміністративні матеріали за ст. 164-5 (зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка) КУпАП. Тривають подальші перевірочні заходи.

 

Підготував Роман ТКАЧ