В умовах карантину ми багато чого навчилися робити в режимі  онлайн, але новина про те, що є навітть онлайн-марафон викликала деяке здивування. Перше, що малює уява – це біговий тренажер, на якому в приміщенні в одиночку можна долати кілометри. Але, як пояснив учасник онлайн-марафону, краснопільчанин Олександр Чеперис, це не зовсім так.

– Цей формат був започаткований у зв’язку з ситуацією з пандемією. Онлайн-марафон, в якому я брав участь – це 4 тижні змагань. В кожному тижні 4 забіги і 3 дні відпочинку, розповідає Олександр, –  В перший тиждень бігали по 20 хв. Потім так 30 хвилин і 40. Бігаєш на свіжому повітрі, щоправда без суперників пруч, відслідковуєш тренування за допомогою програми” Strava” і відправляєш організаторам. Суть змагань – чим більше кілометрів пробігаєш за вказаний час,  тим більше отримаєш балів. Пропустив тренування – вилітаєш з онлайн-марафону. Додатково протягом усього онлайн-марафону дивились відеоуроки від бігового тренера та виконували шість цікавих спортивних міні-завдань від організаторів, якi приносили додатковi бали. Одне з таких завдань – згадати, як і коли прийшов біг в моє життя. Довго згадувати, але емоцій море і кожного разу, коли біжу, вони нові. З бігом я з самого дитинства – вже 14 років. Завжди радію маленьким особистим рекордам, хай вони не великі, але є чому радіти. Цим успіхам завдячую тренеру-наставнику. Планував їх оновити, але ситуація з епідемією дала змогу краще підвестись до осені.

Нам залишається лише порадіти за Олександра, який доводить, що карантин – не привід опускати руки, що завжди можна знайти можливість займатись улюбленою справою з користю для свого здоров’я і не  ставлячи під загрозу здоров’я інших.  А ще традиційно  бажаємо успіхів на майбутніх дистанціях. Знаючи цілеспрямованість Олександра і його впевненість в собі, що нові перемоги обов’язково будуть сумнівів немає.

Газета “ПЕРЕМОГА”