Нагадуємо пільговикам, які отримують пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, що у разі зміни обставин, які впливають на їх надання, потрібно одразу повідомляти управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації Сумської області

Такими обставинами являються: зміна місця реєстрації та/або фактичного проживання пільговика або члена його сім’ї;

зміни у складі сім’ї (одруження, розлучення, народження дитини, смерті члена сім’ї);

зміна характеристик житла (встановлення приладів обліку, зміна переліку отримуваних житлово-комунальних послуг та їх виконавців, тощо) та інші обставини, які випливають на надання пільг.

Акцентуємо увагу на тому, що суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, на вимогу управління повертаються до державного бюджету. У разі відмови добровільно повернути суму надмірно перерахованої (виплаченої) пільги, питання про її примусове стягнення вирішується у судовому порядку.

У період дії карантинних заходів пільговики можуть інформувати управління про настання вищезазначених змін: через електронні адреси ( info07@dszn.sm.gov.ua); шляхом поштового відправлення за адресою 42400, смт. Краснопілля провул. Шкільний, буд. 2.