З метою  популяризації духовних і моральних надбань, сприяння формуванню громадянської позиції, високих моральних цінностей, почуття любові до України  в квітні 2020 року серед школярів закладів загальної середньої освіти району проведено відбірковий етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок». Конкурс проводився в дистанційному форматі

У конкурсі взяли участь 28 учнів  із 3 закладів освіти Краснопільського району — Мезенівського, Грабовського НВК, Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За Положенням у конкурсі можуть брати участь учні  таких вікових груп: учні 1–4 класів; учні 5–8 класів; учні 9–11 класів. В цьому році в конкурсі взяли участь представники І вікової категорії (учні 1-4 класів).

Для участі в Конкурсі учасники обрали соціальний напрям та у довільній формі підготували творчі звіти своєї діяльності. Теми творчих звітів, над якими працювали учні, розповідають  про проведені добрі справи: «Коли маєш любов у серці – допомагати іншим легко» (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Вони захищають Україну» (Мезенівський НВК), «Герої сучасності – серед нас» (Грабовський НВК).

Конкурс «Моральний вчинок» показав глибини активної життєвої позиції, людяності і милосердя, що притаманні нашому суспільству. Як і в попередні роки, він продемонстрував, як супроводжують у добрих справах дітей мудрі дорослі, як вводять їх у світ, скеровуючи на любов, повагу та взаємну підтримку.