Повідомляємо, що відповідно до пункту 24 Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни, віднесені до категорії 1 у разі відмови від санаторно-курортного лікування, мають право за бажанням на отримання грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України щороку
Так, в 2020 році, наказом Міністерства соціальної політики України № 165 від 25.02.2020 встановлено середню вартість путівки для виплати вище зазначеної компенсації в сумі 573грн.
Отримати грошову компенсацію замість путівки мають право громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1 та які до 15 жовтня 2019 року подали до управління соціального захисту населення: заяву на отримання грошової компенсації замість путівки, довідку для одержання путівки за формою 070/о, копію посвідчення громадянина віднесеного до категорії 1, копію паспорта, для працюючих довідку з місця роботи, про те чи забезпечувались путівкою за рахунок організації.
Відповідно до вимог Порядку заяви, для забезпечення санаторно-курортним лікуванням та на отримання компенсації замість путівки в 2021 році, приймаються для взяття на облік до 15 жовтня поточного року.
Заяви подані після 15 жовтня дають право на вище зазначені пільги тільки в 2022 році.
За більш детальною інформацією просимо вище зазначену категорію громадян, звернутись до управління соціального захисту населення за адресою: cмт. Краснопілля, провул.Шкільний, 2, каб.3, телефон 7-22-58.