Життя, довжиною в сто років  

1

Кожний 100-річний ювілей мешканців Краснопільщини є його гордістю, кожен ювіляр має свою історію, свої секрети довголіття. Коли дізнаєшся про те, що хтось із довгожителів відсвяткував такий поважний ювілей, починаєш вірити, що чудеса існують. Сто років життя нарахувала поки доля жительці селища Михайлівське Пелагеї Миколаївні Тульській.  Пелагея Миколаївна народилася 13 травня 1920 року у с.Покровка у багатодітній сім’ї Цюцюр, була найменшою, восьмою дитиною.  У 1930 році дівчинка пішла до школи, була допитливою, мала велике бажання вчитися, шкільні вірші і до сьогодні декламує своїм рідним.

Як медики, вони втамують біль, як сестри – вилікують душу

2

Милі жіночки та дівчата у одязі дуже подібному до лікарського,  тому їх можна легко сплутати у коридорах медичних закладів. Професія медичної сестри була започаткована у ХІ столітті, саме тоді з’явились сестри милосердя, які насамперед допомагали жінкам, а згодом і чоловікам Важко переоцінити значення  благородної професії медичної сестри і в наші дні.  Пишається своїм колективом  головний лікар         КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради  Валентина Масалітіна

Є ще лицарі і у нашому селищі

3

В поєдинку його неодноразово спостерігали земляки. Хоч за лицарськими обладунками важко розпізнати зовнішність, але прізвище юнака видає його причетність до нашого селища. Він народився у Краснопіллі і тут зробив перші кроки, сказав перше слово. На сьогодні хлопець є мешканцем міста Суми, але  чимало часу проводить саме на малій Батьківщині. Тут мешкають його бабусі й дідусі, тут у тихому передмісті має  родина Мажарів і власну садибу, і тут з мужнього лицаря Андрій перетворюється на уважного сина, дбайливого онука та люблячого старшого брата багатодітної родини.

ОСТАННІЙ ІЗ КОМУНАРІВ

1

5 травня  2020 року виповнилося б 100 років уродженцю селища  Угроїди Івану Дем’яновичу Токарєву – останньому із вихованців відомої на всю країну комуни ім. Ф. Е. Дзержинського, яку очолював видатний педагог А. С. Макаренко.  Він прожив довге, дуже нелегке, але багате подіями життя. Йому було вже за 90, але він як і раніше без відпочинку і спокою займався громадською роботою, відстоював права своєї родини на майно, втрачене у часи сталінських репресій. Батько Івана Дем’яновича не хотів вступати в колгосп, за що і поплатився.

ЩОБ ОТРИМУВАТИ ГАЗЕТУ З ЧЕРВНЯ, НЕ ЗАБУДЬТЕ ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ ДО 25 ТРАВНЯ!

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14