Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 33-річного жителя смт Краснопілля, який за грошову винагороду організував незаконне переправлення особи через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, обвинувачений за 1000 доларів США погодився переправити на територію Російської Федерації 28-річного громадянина Узбекистану поза встановленим пунктом пропуску. Безпосередньо під час вчинення злочину поблизу смт Угроїди Краснопільського району їх обох 28 квітня 2020 року затримали співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУ НП в Сумській області спільно з військовослужбовцями Сумського прикордонного загону.

За клопотанням прокуратури обвинуваченому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Він повністю визнав свою провину в інкримінованому злочині та погодився на покарання у вигляді двох років позбавлення волі. Відтак обвинувальний акт направлено разом з угодою про визнання винуватості.

Прес-служба прокуратури у Сумській області