Обговорили передачу у комунальну власність селищної ради Краснопільської ЦРЛ та механізми її співфінансування

Реформа децентралізації, про яку так довго говорять, підходить до завершення, а тому виникає нагальна потреба  вжити всіх заходів для стабільного функціонування медичного комунального підприємства для надання медичних послуг належної якості. До районної ради надійшов лист від Краснопільської селищної ради щодо надання згоди на прийняття до комунальної власності КНП «Краснопільська ЦРЛ». Відтак в районній раді  відбувся «круглий сітл», в якому взяли участь голова районної ради В. О. Савоненко, в.о. голови Краснопільської РДА А. І. Петров, Краснопільський селищний голова Ю. А. Яремчук, головний лікар КНП «Краснопільська ЦРЛ» Є. П. Івахненко, сільські голови, які  обговорили питання функціонування комунального некомерційного підприємства в умовах децентралізації та його передачі у комунальну власність селищної ради, визначення механізму співфінансування.

Микола Штукін: «Все перемагає лише наполеглива праця»

Під керівництвом Миколи Олексійовича колектив ТОВ “Рясянське” працює вже п’ять років. За цей час господарство пройшло через грандіозні зміни. І всі вони спрямовані на покращення умов праці усіх ланок сільгоспвиробництва

Верижиця. Чи може дивовижна знахідка ІІІ століття може стати брендом Сумської округи?

Якщо «загуглити» слово «верижиця», то пошукова система надасть вам безліч посилань на адреси готелів, туристичних комлексів, кафе з такою назвою на теренах України і близького зарубіжжя. Слово справді красиве, але його значення достеменно відоме хіба що краєзнавцям і історикам. Серед таких фотографи, художники, мандрівники, краєзнавці Костянтин Аленінський та Сергій Гуцан. Дзвінків і звернень до редакції побільшало після публікацій в інтернеті про верижицю, знайдену  на початку лютого 2020 року в Краснопільському районі.  Відтак прийшов час переадресувати всі зібрані питання Сергію і Костянтину.

РАДОЩІ ТА КЛОПОТИ РОДИНИ АНІСІМОВИХ

Вважаєте, що села в Україні занепадають, люди не мають роботи і виїжджають на заробітки? Дійсно, такі проблеми існують, але родина Анісімових з Лісного показує, що може бути по-іншому. Їхня сімейна молочна ферма– приклад того, як люди не бояться використовувати усі можливості, брати на себе відповідальність. В родині навіть трирічні онучата знають всіх корів за іменами, а їх у господарстві між іншим – 12 голів, а ще 18 телят, 160 голів птиці, свині, і всьому цьому треба дати раду.  

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14