З метою якісного та організованого проведення весняного призову громадян Краснопільського району на строкову військову службу, в приміщенні Краснопільського РВК, 11 червня 2020 року, відбулося засідання призовної комісії, яку провів голова районної призовної комісії, перший заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій ПЕТРОВ
У засіданні комісії взяли участь військовий комісар Краснопільського РВК Андрій НАГОРНИЙ та всі члени комісії. Також у засіданні комісії взяв участь голова Краснопільської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО.


Андрій НАГОРНИЙ поінформував членів комісії про проблемні питання, які виникають в ході проведення весняного призову громадян у районі та надав пропозиції щодо їх вирішення.
Підсумовуючи, голова районної призовної комісії Андрій ПЕТРОВ наголосив на важливості виконання плану із призову, акцентував увагу на проведенні активної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо умов проходження строкової служби та заходів з військово-патріотичного виховання молоді.
За підсумками наради членам призивної комісії дані відповідні доручення.